Shadow

Hakkımızda

Temelleri yaklaşık 50 yıllık bakır ve alüminyum mutfak gereçleri üreticiliğine dayanan, 1987 yılında kurulan Ceyhan Metal ile bölgesinde ilk paslanmaz çelik mutfak eşyaları üreticilerinden biri olan ve daha sonrası üretim parkurunu ve teknolojisini yenileyerek 1998 yılında SAFTEN METAL SAN. Ve TİC. A.Ş olarak SAF-GRUP bünyesine katılmış ve paslanmaz çelik mutfak eşyaları üretim faaliyetine devam etmektedir. Sektördeki birikimi ve kalite esaslarıyla kısa zaman içerisinde Türkiye’de ve bölgesinde en seçkin ve lider paslanmaz çelik mutfak eşyaları üreticilerinden biri olmayı başarmıştır.

Üretim Sahası

25.000 m2 açık alan 16.000 m2 kapalı alan yüksek kalite ve modernizeli makine parkuru, yetişmiş kalifiyeli çalışan ve personeliyle en üst kaliteyi ve yenilikleri hadeflemektedir. SAFTEN METAL’İN ana prensibi ve amacı müşterilerine ulaşmak ve daha iyi hizmet etmek için dünya kalite standartlarında markalarla yarışmaktadır.Bu doğrultuda ihracat potansiyelimiz günden güne artmaktadır.

Paslanmaz Çelik

SAFTEN METAL günden güne yeni yatırımlarıyla ve yeni makine parkuruyla yeni trend modellerde yıllık 2.000.000 adet Paslanmaz Çelik derin tencere, kısa tencere, düdüklü tencere, kızartma tavaları, sospen, sütlük, omlet tavaları, fırın tepsileri, süzek gibi başlıca ürünlerin üretim kapasitesine sahiptir.

PAYLAŞ